Pasākumi

Skaistumkopšanas ballītes ar “odziņu” kā bērniem, tā pieaugušajiem!

Salona Art’e Studio telpas slēpj patīkamu pārsteigumu – pie mums iespējams ne vien baudīt skaistumkopšanas procedūras, bet arī tās pārvērst par veselu tematisku ballīti visu paaudžu daiļā dzimuma pārstāvēm.

Veidojot pasākumu, pieskaņojamies klienta vēlmēm un savu iespēju robežās cenšamies realizēt visdažādākās idejas, jo ideāla ballīte – tā ir ballīte, kas izplānota tieši jums!

Ballītes budžets

Ballītes izmaksas veido dažādas pozīcijas, tādēļ pirms ballītes mums būs jāvienojas par sekojošo:

  1. Cik dalībnieces gaidāmas?
  2. Kāds ir dalībnieču vecums?
  3. Vai vēlaties profesionālās fotogrāfijās iemūžināt arī pucēšanās procesu?
  4. Vai vēlaties izmantot salona piedāvātos tērpus?
  5. Vai vēlaties saņemt arī izdrukātas fotogrāfijas?

Informācija un cenas

Kura gan no mums bērnībā netika izmēģinājusi mammas kosmētikas somiņas saturu, piemērījusi augstpapēžu kurpes un balles kleitu? Un tagad tā dara mūsu meitas. Turklāt jautrība ir vēl lielāka, ja šajā priekā iespējams dalīties ar draudzenēm! Ļauj savai meitai izdzīvot šo prieku tematiskajā ballītē “Kad mammas nav mājās!” – ar make-up un frizūru veidošanu, lielā drēbju skapja satura pielaikošanu, foto sesiju un citām aktivitātēm. Tā būs ideāla ideja dzimšanas vai vārda dienas svinībām.

Art’e Studio piedāvā mazajām princesēm piedzīvot īstu meiteņu ballīti – ar make – up un frizūru veidošanu, lielā drēbju skapja satura pielaikošanu, foto sesiju un citām aktivitātēm. Tā būs ideāla ideja dzimšanas vai vārda dienas svinībām.

Norise:

Pēc ierašanās salonā meitenes kā īstas dāmas dodas pie friziera un vizāžista, kur veido make – up un frizūru.

Tad seko ieskatīšanās lielo dāmu skapī un iejušanās modeļu lomā izmēģinot gan garas kleitas, gan īsas kleitas, augstpapēžu kurpes, mežģīnes un īstas rotas. Mazās dāmas kopā ar stilisti izveido sev fotosesijai paredzēto stilu, iejūtas lomā un dodas fotostudijas gaismās gan atsevišķi, gan visas kopā.

Visbeidzot laiks pārsteigumam – ierodas deju pasniedzēja, ar kuras palīdzību mazās dāmas apgūst deju soļus un iestudē priekšnesumu.

Pēc ballītes labākās fotogrāfijas gan no fotosesijas, gan pārvērtību procesa tiek apstrādātas un ierakstītas diskā, kuru iespējams saņemt aptuveni pēc divām nedēļām.

Ieteicamais ballēšanās vecums:

  • 5 līdz 10 gadi, dalībnieču skaits – līdz 10
  • 10 līdz 14 gadi, dalībnieču skaits – līdz 8

Ballītes ilgums: ieteicams 3h

Izmaksas: sākot no 150.00 EUR

Lai nosvinētu kādu īpašu notikumu – dzimšanas vai vārda dienu, sen neredzētu draudzeņu atkalsatikšanos vai kāda dzīvē svarīga posma noslēgumu, Art’e Studio piedāvā ballīti arī lielajām meitenēm. Ballītes programmu veido klientes izvēlētā programma, kas tiek izstrādāta kopā ar mūsu speciālistiem, un tajā ietilpst dažādas skaistumkopšanas procedūras, fotosesija vai kāda tematiska un sievišķīga meistarklase pēc klienta izvēles.

Norise:

Dāmas ierodas salonā, kur viņas sagaida skaistumkopšanas meistari – piemēram, profesionāla friziere, vizāžiste, manikīra meistare. Kamēr notiek pucēšanās, neizpaliek šampanietis un našķi.

Tad laiks fotosesijai – draudzenes fotografējas pa vienai un kopā. Fotosesijas dažādošanai iespējams izmantot salona kostīmu skapi, iejūtoties dažādos tēlos.

Īpašie viesi:

Pēc jūsu vēlmēm varam pieaicināt ballītes viesi – tas var būt gan kāds pasaku tēls kurš kopīgi iet rotaļās, gan šarmants striptīza dejotājs, kurš pārsteidz gaviļnieci ar pikantu deju.

Dziesma:

Ja vēlēsieties, uz ballīti kā pārsteigumu sarūpēsim kādu sabiedrībā zināmu mūziķi, kas nospēlēs gaviļniecies iecienītāko dziesmu!

Ēdieni un dzērieni:

Lai ballītē jautrība nenoplaktu , ikviens viesis droši var ierasties ar groziņu!

Pēc ballītes labākās fotogrāfijas tiek apstrādātas un ierakstītas diskā, kuru iespējams saņemt aptuveni pēc divām nedēļām.

Ilgums: 3 – 4 stundas

Izmaksas: sākot no 200 EUR par 10 cilvēku grupu

Dāmas, kas vēlas sagādāt pārsteigumu topošajai sievai, Art’e Studio aicina uz dzīvespriecīgu vecmeitu ballīti. Tās scenārijs top, par pamatu ņemot draudzeņu ballīti, taču piešķirot kādu pikantāku knifu – piemēram, pieacinātus dejotājus vai īpašus tērpus fotosesijai.

Norise:

Dienas gaviļniece pie mums, protams, var ierasties pati pavisam ikdienišķi. Bet, lai ierašanās būtu īpaši neaizmirstama, katrai dāmai varam piemeklēt vispiemērotāko ierašanās veidu – motociklu ar vīrišķīgu šoferi pie stūres, sarkanu kabrioletu vai rallija auto!

Kad ballītes zvaigzne ieradusies, profesionāla friziere un vizāžiste dāmai veido matus un grimu. Gaviļniece dzer šampanieti un ēd kārumus, pilnībā baudot savu īpašo dienu.

Tad laiks fotosesijai – vispirms gaviļniece fotografējas viena, turklāt fotogrāfijas var būt gan vienkāršas, gan pavisam pikantas – pēc klientes pašas velmēm. Fotosesijas noslēgumā pievienojas pārējās dāmas. Fotosesijas dažādošanai iespējams izmantot salona kostīmu skapi.

Īpašie viesi:

Pēc jūsu vēlmēm varam pieaicināt ballītes viesi – tas var būt gan kāds pasaku tēls kurš kopīgi iet rotaļās, gan šarmants striptīza dejotājs, kurš pārsteidz gaviļnieci ar pikantu deju. Topošajai līgavai varētu noderēt arī neliels seminārs par seksu un pikantērijām Ritas Lasmanes vadībā.

Dziesma:

Ja vēlēsieties, uz ballīti kā pārsteigumu sarūpēsim kādu sabiedrībā zināmu mūziķi, kas nospēlēs gaviļniecies iecienītāko dziesmu!

Ēdieni un dzērieni:

Lai ballītē jautrība nenoplaktu, ikviens viesis droši var ierasties ar groziņu!

Pēc ballītes labākās fotogrāfijas tiek apstrādātas un ierakstītas diskā, kuru iespējams saņemt aptuveni pēc divām nedēļām.

Ilgums: 3 – 4 stundas

Izmaksas: sākot no 150 EUR

Arī ikdienā Art’e Studio lielais drēbju skapis ir pieejams tiem, kas vēlas iznomāt karnevāla kostīmus kādam pasākumam. Kostīmu klāstā pieejami gan bērnu, gan pieaugušo tērpi dažādās tematikās.

Izmaksas: sākot no 7 EUR